Teknoloji

Çevreci ve ekonomik Samsung WindFree™ klimalar ile yazın en sıcak günlerine karşı rüzgarsız serinlik

Sıcak yaz günlerinde klima konforunu yeni bir boyuta taşıyan Samsung, yüzde 77’ye varan oranda daha fazla güç tasarrufu sağlayan WindFree™ teknolojisi ile rüzgarsız serinliğin keyfini sunuyor.

Yeniliğe odaklanan ve her alanda gelişmeye devam eden bir marka olarak Samsung, yaz sıcağında konforlu ve ekonomik bir serinleme deneyimi yaşatmak için WindFree™ klimalarla kullanıcılara rüzgarsız serinlik sunuyor. Bu yenilikçi WindFree™ teknolojisi, homojen iklimlendirme sağlamak ve bölgenizde rahat bir ortam yaratmak için ‘durgun hava’ kullanarak çalışır.

Odayı uçtan uca hızla soğutan Samsung WindFree™ klimalar, Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde yüzde 43’e kadar daha hızlı soğutma sağlıyor. Gelişmiş hava tasarımı sayesinde yüzde 18 daha geniş hava girişi sağlarken, yüzde 15 daha büyük fanı ve yüzde 31 daha geniş kanadı sayesinde havayı 15 metre uzağa ve geniş bir alana dağıtıyor.

 

Yüzde 77’ye kadar daha fazla güç tasarrufu sunar

WindFree™ teknolojisine sahip klimalar, ‘Yapay Zeka ile Otomatik Soğutma Teknolojisi’ sayesinde klima soğutma tercihlerine dinamik olarak uyum sağlar. Güç açısından verimli WindFree™ soğutma teknolojileri, kullanıcıların daha da fazla tasarruf etmesini sağlar. Klima WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite ‘Hızlı Soğutma’ moduna kıyasla yüzde 77’ye kadar daha az elektrik kullanarak en az gücü tüketir. Böylece kullanıcılar için büyük önem arz eden elektrik faturalarını önemli ölçüde azaltabilmektedir. WindFree™ modunda çalışırken aynı zamanda 23 dB(A) gibi düşük gürültü seviyesi ile sessizlik ve huzur sağlar.

 

yapay zeka teknolojisi

Samsung SmartThings uygulaması, WindFree™ klimaların bulunduğu ortamın sıcaklığını uzaktan kontrol etme imkanı sunar. SmartThings uygulamasını kullanarak klimayı tek bir dokunuşla uzaktan kontrol etmek ve izlemek mümkündür. Ayrıca kullanıcılara klimanın nasıl çalıştığına dair canlı geri bildirim sağlar ve kullanıcılar diledikleri gibi güç kullanımını takip edebilirler.

 

“İyi Uyku Modu” ile derin ve canlandırıcı uyku

WindFree™ klimaların WindFree Coolness Teknolojisi ile donatılan ‘İyi Uyku Modu’, hava akımlarını bozmadan harika bir oda sıcaklığı sağlayarak huzurlu bir gece uykusu deneyimi sağlar. Bu özelliği sayesinde daha iyi uyumak ve daha dinç uyanmak mümkündür.

Samsung, kullanıcılarına odada olsun ya da olmasın verimli soğutma sağlayan ‘Akıllı Göz’ özelliğini sunuyor. Bu özellik, ortamdaki rastgele hareketleri yaklaşık 20 dakika içinde algılayarak güç tasarrufu yapmak için klimayı otomatik olarak WindFree™ moduna geçirebilir. Ayrıca kullanıcılar hava üfleme tarafını tamamen kendi tercihlerine göre ayarlayabiliyor ve bulundukları odada nereye giderlerse gitsinler hava üfleme fonksiyonunun kendilerini takip etmesini sağlayabiliyorlar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu