Ekonomi

CW Enerji bayilerini Antalya’da ağırlıyor

ANTALYA (İGFA) – Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Güç, Türkiye’nin en büyük GES bayi toplantısına mesken sahipliği yapıyor.

CW Güç İdare Heyeti Lideri Tarık Sarvan, 400’ün üzerinde ana bayisi bulunan bir firma olduklarını ve bununla gurur duyduklarını söyledi. Her geçen yıl büyüyerek ilerleyen ‘CW Enerji Geleneksel Bayi Toplantısı’nı bu yıl 11-13 Kasım tarihleri ortasında gerçekleştirdiklerini belirten Sarvan, “Bu yıl da bayilerimizle bir araya geldiğimiz için oldukça mutluyuz. Etkinliğimizin ilk gününde bayilerimiz ilk olarak Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikamızı ziyaret etti. Burada üretim sürecini yakından izleme imkanı bulan bayilerimiz, firmamızın yenilikçi ürünlerinin yapım aşaması hakkında da detaylı bilgi sahibi oldu ve hammadde girişinden, panellerin sevkine kadar geçen tüm süreç hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildi” dedi.

KENDİMİZİ DAHA DA GELİŞTİRİYORUZ

CW Güç CEO’su Volkan Yılmaz da, Türkiye genelinde hizmet veren bayileri ile büyük bir tertipte bir ortaya geldiklerini kaydetti. ‘CW Enerji Geleneksel Bayi Toplantısı’nın bu yıl 5.’sini gerçekleştirdiklerini lisana getiren Yılmaz, “Türkiye’nin en büyük GES bayi toplantısına ev sahipliği yapıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman büyüyerek yol alma hedefinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen yıl kendimizi dahada geliştiriyoruz. Bugün Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üretim firmasıyız. Bu başarımızda bayilerimizin büyük payı var” diye konuştu.

Büyük bir aile olduklarının altını çizen Yılmaz, bayileri ile birlikte çok daha büyük başarılara imza atmaya devam edeceklerini söyledi. Öbür yandan bayiler toplantının ikinci gününde Nirvana Cosmopolitan’ta bir ortaya gelecek.

Burada CW Akademi bünyesinde yer alan uzman grup tarafından güneş paneli üretimi süreçleri ve dal hakkında genel bilgilerin yanı sıra AR-GE süreçleri üzere çeşitli bahislerde eğitimler verilecek. Ayrıyeten 2022 yılı genel değerlendirmesi yapılırken, 2023 yılı maksatları ve öngörüleri de ele alınacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu