Haber

Dilan Polat, Önce İntihar Eden Sonra Adını Göğsüne Yazdıran Hayranını Anlattı!

Eşiyle yaptığı paylaşımlardan ve eşinin her gün milyonlarca ikramda bulunmasından çokça bahsettiğimiz Dilan Polat, kendisini çok sevdiği için intihara teşebbüs eden ve ardından adını dövme yaptıran hayranından bahsetti. Dilan Polat’ın ‘Ben Şimdi Ne Dinledim?’ Dedirten açıklamaların detayları ?

Doğum fotoğrafçılığı ve Türkiye’nin dört bir yanında açtığı keyifli merkezlerle başlayan ilginç bir serüveni var ama Dilan Polat’ı en çok eşiyle yaptığı ışıltılı, lüks kokan paylaşımlarıyla konuşuyoruz…

Hayatı ve açıklamalarıyla neredeyse hiç gündem olmayan Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde bir hayranıyla ilgili paylaşımlarda bulundu.

Dilan Polat, kendisini sevdiği için intihara teşebbüs eden ve ardından adını göğsüne dövme yaptıran hayranı hakkında konuştuğu hikayeleri tepki görünce sildi… Ama o hikayeleri doğal olarak kaydeden magazin siteleri oldu ?

Dilan Polat, “Çünkü Dilan Polat dövme yaptırdı. Kim olduğumu söylesem çok şaşırırsın. Kim dedim, etkilendim…” diyen Dilan Polat, şunları kaydetti:

Aylar önce Ataşehir’de bir olay olduğunu hatırlıyor musunuz? Birisi çatıdaydı, panik atak geçirdim. ‘Ben oyum’ dedi!

Yani göğsüne dövme yaptıran kişinin geçtiğimiz aylarda Dilan Polat’ın aşkı nedeniyle intihara kalkışan ve yardım ettikleri kadın olduğunu anlattı. Sonra ne yapacağını şaşırdı ve “Neden?” dedi. diye sorduğunu söyledi.

Şimdiye kadar söylediği her şey nispeten normal geliyordu ama konuşmanın ardından “Şimdi ne söylemeye çalışıyordu?” ve “Söylenecek şey bu mu?” tepkilere neden oldu.

“Yani hoşuna gittiği belli ama sen niye çatıya çıktın? Zaten kafamda bin tane sekme var, iki bin tane böyle şeyler! Kızım neden normaller beni bulamıyor?” diye sitem etti.

Yaşadığı olayın etkisinden bahsettikten sonra hayranına seslendi ve “Kızım gel seninle bir gün konuşurum!” dedi. söz konusu.

Sonra fikrini değiştirdi ve

‘Hayır abla sen ya da gelme. Sen tatlısın. Psikolojik bunalım çok zor, seni anlamaya çalışıyorum. Zor günler geçirmiş olabilirsiniz. Ama hayır aşkım gelme! Çok fazla merhametim var!’ beyan…

Dilan Polat’ın sonradan silinen hikayelerini tüm detaylarıyla izlemek isteyenler için?

? Yorum sizde!

haber-termal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu