Teknoloji

Fallout 76 Skyline Valley Harita Genişlemesiyle Geliyor

Fallout oyunları, aksiyon televizyon dizisinin ardından büyük bir popülarite artışı yaşadı. Fallout 76, bu ilginin meyvelerini yeni sunduğu genişleme ile toplamaya hazırlanıyor. Bu genişleme pakedi, Skyline Valley adıyla tanıtıldı ve oyunun haritasını ilk kez genişletmiş olacak.

Bu yeni genişleme oyuna güneyde yer alan Shenandoah bölgesi eklenerek yaşanıyor. Bethesda, gamer’ların bu bölgede bir elektrik fırtınasının nedenini araştıracağını duyurdu. Ayrıca, gamer’lar yeni bir Ghoul türü olan “The Lost” ile tanışacaklar.

Genişlemenin, 12 Haziran’da oyuncularla buluşması planlanıyor. Bu genişleme ile birlikte Fallout 76′ya olan ilginin daha da artması beklentiler arasında.

Fragmanda ise oyuna 2025’in başlarında gelecek çok istenen bir özelliğin ipuçları verildi. Artık gamer’lar bir Ghoul olarak da oynayabilecekler. Fakat, bu yeni Ghoul türü The Lost kadar havalı olup olmayacağı tartışma konusu.

Bu yeni genişlemeyle birlikte Fallout 76 oyuncuları, oyunun haritasında daha çok keşif yapma imkanına sahip olacaklar. Shenandoah bölgesi, Fallout evrenine yeni bir renk getirecek gibi görünüyor. Yeni bölgede gamer’lar, hem yeni hikayeler hem de yeni görevlerle karşı karşıya kalacaklar.

Bethesda, Skyline Valley genişlemesi ile gamer’lara daha fazla içerik ve oynanış süresi sunmak amaçlanıyor. Bu genişlemeyle, Fallout 76‘nın uzun ömürlü bir oyun olması isteniyor. Elektrik fırtınasının arkasındaki gizem ve Vault 63’ün sırları, gamer’ları yeni maceralara sürükleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu