Haber

Abdullah Avcı: Konyaspor maçına konsantre olduk

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, geçen hafta deplasmanda alınan F.Bahçe galibiyetini geride bıraktıklarını belirterek, tüm konsantrasyonlarını Konyaspor maçına verdiklerini söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde oynanan Konyaspor maçının hazırlıkları sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Avcı, “Bu hafta buradayız. Son toplantımızı dün yaptık. Fenerbahçe dosyasını kapattık. Geçen hafta kapattık. Geri bildirimde bulunduk. Konsantrasyonumuzu Konyaspor’a yoğunlaştırdık. Bu süreçte elde ettiğimiz güç, tek gücümüz” dedi. Arzumuz bunu Konyaspor maçına yansıtmak.”

Taraftarlara seslenen Avcı, “Bunu yansıtma motivasyonumuz Cuma günü taraftarlarımızın stadı tamamen doldurması. Onlar orada olduğu sürece biz her zaman daha iyisini, çok daha iyisini yaparız. Geçen hafta onlar orada değildi ama biz Her yerde yanımızda olmalarının gücünü hissedebiliyorduk ama bugün aslında onlar bizimle birlikteler.” Tek isteğimiz, A Milli Grup ortalarına girerken yakaladığımız ivmeyi daha da geliştirerek, canlı formda güçlerimizi ortaya koyabilmek. Keyifli bir cuma akşamında taraftarlarımızla birlikte daha iyi bir oyun, daha iyi bir mücadele Trabzon’a yakışıyor. Baskı altında oynayan, “Rakibe göre sayıca daha fazla olan bir takım olmak istiyoruz. Umarım bunun karşılığını almaya devam etmek isteriz” dedi.

Kazım Koyuncu’nun doğum gününü de kutlayan Abdullah Avcı, “Ve bugün de oldu. Kazım Koyuncu’nun doğum günü. Kendisiyle tanışma fırsatım olmadı ama şarkılarını dinledim. Şarkısıyla Trabzon’a veda ettim. Bugün de huzur içinde yatsın.” “Unutmayalım, aklıma geldi” dedi.

Tecrübeli çalıştırıcının açıklamalarının ardından Trabzonspor, antrenmanının ilk 30 dakikasını basın mensuplarına açtı. Bordo-mavili takım, idmana hafif koşuyla başlarken, adaptasyon ve taktik antrenmanlarıyla devam etti. Takımla 7 oyuncu antrenmana katılmadı. Teknik; Sağ kasık bölgesinden kas yaralanması yaşayan Umut Bozok; Sol kasık bölgesindeki kas spazmı, Eren Elmalı; sağ alt kastaki kas spazmı, Kourbelis; Sağ diz ağrısı nedeniyle tedbir olarak idmana katılmayan Fountas ise sağ dizindeki ağrı nedeniyle tedbir olarak idmana katılmadı.

Rehabilitasyonu devam eden Orsic idmana katılmazken, Hüseyin Türkmen bireysel antrenmanına devam etti. – TRABZON

haber-taslicay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu