Haber

Elektrikte indirim var mı? Elektrikte indirim yapılacak mı, ne zaman yapılacak? Son Dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin kümelenme toplantısında konuşuyor. Erdoğan konuşmasının başında “Müjdemi paylaşmak istiyorum” diyerek değerli açıklamalarda bulundu. Pekala, elektrikte indirim var mı? Elektrikte indirim olacak mı, ne zaman yapılacak? Son Dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

ELEKTRİKTE İNDİRİM VAR MI?

Nisan ayında elektrikte indirime gidileceğini belirten Erdoğan, “Nisan ayı itibarıyla tüm abone gruplarında elektriği yüzde 15 azaltacağız. İkincisi, sanayicinin kullandığı doğalgaz tarifesinde yüzde 20 indirim yapıyoruz. Nisan ayı itibariyle.” söz konusu.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“Bu yıl deprem bölgesinde belediyelerimizin ve STK’larımızın ramazan ayına özel programlarını ağırlaştırdığını görmekten memnuniyet duyuyoruz. Depremin ilk gününden bu yana şehirlerimize ve insanımızın yanına gidiyoruz. İkimiz de temellerini atıyoruz. kalıcı konutlar için depremzedelerle iftarda sohbet edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu