Haber

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yalova’daki Gençlik ve Spor Yatırımlarını Değerlendirdi

gençlik ve SporBakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, “Yalovalı gençler için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Spora olan ilgi ve alaka çok değerli. Gençlere yapılan yatırımlar çok değerli.”

Bakan Yardımcısı Eminoğlu, Yalova Belediyesi’ni kentte ilk kez ziyaret etti. Eminoğlu burada Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve başkan yardımcıları tarafından çiçek ve hediyelerle karşılandı. Tutuk’un ofisinde Yalova’nın ihtiyacı olan şey spor Yatırımları hakkında istişarelerde bulunan Eminoğlu, ardından AK Parti Yalova İl Başkanlığına geçti. Burada İl Başkanı Umut Güçlü, Eminoğlu’na çiçek takdim etti.

Ziyarette gazetecilere açıklamalarda bulunan Eminoğlu, Yalova’da yaz spor okulu ve Travel Lover Projesi çerçevesinde KYK yurtlarındaki öğrencileri ziyaret edeceğini söyledi.

Yalova’da gençliğin, spor yatırımlarının, gençler için yapılan çalışmaların değerli olduğunu anlatan Eminoğlu, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi Türkiye’nin asrı gençlik ve spor asrı olacaktır. Bu kapsamda 81 ilimizdeki tüm gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz. Yalova hem İstanbul’a hem de Ankara’ya yakın olduğu için güvenimiz de tamdır. Burada geçmişe dayanan hukukumuz, “Şehrimiz çok daha iyi bir noktaya gelecek. İlimizin ihtiyacı olan bazı yatırımlarla ilgili gerekli bilgileri de aldık. Bunların devamı çok değerli. Yalova gençliğinin gelişimini ve artan genç nüfusunu takip ediyoruz. Bu noktada mahalle sahaları, havuzlar, spor salonları birçok nokta var. Onları yakından takip edeceğiz. Yalova’yı seviyoruz. Yalovalı gençler için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Spora ilgi ve alaka çok değerli. Gençlerle ilgili yatırımlar çok değerli. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak her zaman Yalova’nın ve Yalovalı gençlerin yanındayız. Devam edeceğiz.”

İl Başkanı Umut Güçlü, Türkiye’nin büyüme ve kalkınma hamlesindeki en değerli önceliklerinden birinin gençler olduğunu belirtti. Eğitim, sosyal yaşam ve spor faaliyetlerinde daha büyük adımlar atacağını belirten Güçlü, “Önümüzdeki dönemlerde yerel seçimler olacak Allah nasip ederse. Yalova’ya yapılacak spor yatırımlarını bakan yardımcımızla istişare edeceğiz. Bu seçimde ve taleplerimizi kendisine iletin.”

Ziyaretlerde AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol da hazır bulundu. – YALOVA

seyhanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu