Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, 24-28. Üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılırken, sürücüler başka istikamete yönlendiriliyor.

Osmaniye-Gaziantep yolu 7-9. Kilometrelerce üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanıyor.

Giresun-Şebinkarahisar yolunun 11-12. Km’deki üretim çalışmaları nedeniyle denetim altında nakliyeye izin verilmektedir.

D-100 Akyazı-TEM Kuzey Marmara Otoyolu Akyazı kavşakları 1-5. kilometrede bakım onarım, Seydikemer-Kaş yolunun 1-12. Kilometrelerce bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemli.

Kastamonu-Tosya yolunun 30-31. Keçidere Köprüsü imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Mardin-Midyat yolunun 23-27. kilometrelik (Ömerli şehir geçidi), bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip-Osmancık kavşaklarında farklı kotlarda yapılan kavşak çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle denetim altında ulaşıma izin verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu