Haber

Tarihte eşi benzeri yok! Almanlar, Galatasaray taraftarları nedeniyle Bayern Münih maçının yayınını kesti

Şampiyonlar Ligi’nin 3. haftasında Galatasaray, evinde Bayern Münih’e 3-1 yenildi. Sarı-kırmızılılar etkili oyunuyla Alman devini sarsarken, bu performans ülke basınında da büyük yankı uyandırdı. Alman basını da tribünlerden övgüyle bahsederken, Almanya’daki maçın yayıncısının gürültü nedeniyle maçı yayınını durdurmak zorunda kaldığını belirtti.

YAYININA DEVAM ETMEDİLER

Alman RAN’ın haberine göre, Rams Park’ta tribünlerin çıkardığı yüksek gürültü nedeniyle maçın Alman yayıncısının yorumcuları saha kenarında birbirlerini duyamadı. Bu yüzden maç öncesi yayınını kesmek zorunda kaldılar.

“KANE ıslık konserini bitirdi”

Stadyumdaki gürültünün 132 desibele kadar ulaştığını belirten Bild, “Harry Kane mega ıslık konserini sonlandırdı.” sözlerini kullandı.

“BAYERN İSTANBUL’DA Tökezledi”

Der Spiegel, Galatasaray’ın Bayern Münih’i zorladığını belirterek, “Bayern İstanbul’da tökezledi ama üç puan almayı başardı.” Söylendi.

“KARAKTER TESTİ’NDEN GEÇTİLER”

ZDF’de yer alan haberde, “İstanbul kazanını Bayern Münih kazandı. 50 bin taraftarın ve Galatasaray’ın cesur ekibinin sürekli ıslıklarına karşı Bayern karakter testini geçti.” ifadeler kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu